DEN DĚTÍ 2019

1. 6. 2019

DEN DĚTÍ 2019

Zveme všechny děti s rodiči a prarodiči na tradiční DEN DĚTÍ 1. června 2019 do Hubálova. Užijete si odpoledne plné her, soutěží a legrace, svezete se na koníkovi, těšit se můžete na ukázku výcviku pelicejního psa, zkusíte si být na chvíli hasičem. Připraven je skákací hrádek, střelnice, lukostřelba, lanová dráha, discgolf, venkovní rodinné hry aj, aj. a možná i další překvapení smiley

Všechny děti si odnesou zaslouženou odměnu, nakonec si všichni budou moci opéct buřta u táboráku. Malinovka poteče proudem, zajištěno je i jiné bohaté a chutné občerstvení.

Těšíme se na Vás v sobotu 1. června na fotbalovém hřišti v Hubálově od 14:00 hodin.

Dovolujeme si upozornit rodiče a zákonné zástupce dětí, že z dnešní akce je pořizován fotografický a audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely TJ Sokol Loukovec, z.s. Vstupem a svou účastí udělujete souhlas s případným zveřejněním záznamu. Zároveň upozorňujeme, že za bezpečnost svého dítěte zodpovídá každý rodič či zák. zástupce sám. Prosíme, dodržujte proto pokyny pořadatelů. Děkujeme za pochopení.

Foto z akce:                                                    https://Den_deti_2019_Hubalov