DEN DĚTÍ 2022

Zveme všechny děti s rodiči a prarodiči na tradiční DEN DĚTÍ na sobotu 4. června 2022 na Loukovec. Užijete si odpoledne plné her, soutěží a legrace, těšit se můžete na koníka, pokusíte se uhasit oheň, změříte svou sílu, zručnost a přesnost.  Připraveny budou rodinné venkovní hry, discgolf, lukostřelba, střelnice a další hry a překvapení.

Všechny děti si odnesou zaslouženou odměnu, upečou si buřta, malinovky vypijí, kolik snesou.

Po skončení dětského programu je v plánu posezení a tanec při hudbě až do vyčerpání sil. Občerstvení, pití a sladkosti jsou zajištěné.

Těšíme se na Vás v sobotu 4. června na plácku před hasičskou zbrojnicí a přilehlých prostorech od 14:00 hodin.

Dovolujeme si upozornit rodiče a zákonné zástupce dětí, že z akce je pořizován fotografický a audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely TJ Sokol Loukovec, z.s. Vstupem a svou účastí udělujete souhlas s případným zveřejněním záznamu. Zároveň upozorňujeme, že za bezpečnost svého dítěte zodpovídá každý rodič či zák. zástupce sám. Prosíme, dodržujte proto pokyny pořadatelů. Děkujeme za pochopení.

Foto z minulých let https://fotokarel.rajce.idnes.cz/Den_deti_2019_Hubalov

Náhledy fotografií ze složky Sokol 2022