Dětský den 2013

TJ Sokol Loukovec zve na Dětský den do Hubálova, dne 22. června 2013 od 15:00 hodin na loku u Jizery. Vstupné je dobrovolné

Tradične se můžete svézt na lodičce, povozit na koni, zahrát si spoustu her a užít hodně zábavy s mladými muzikanty  z MESSERÁČKU.

Den dětí se s přispěním krásného počasí povedl ke spokojenosti všech pořádajících a doufám, že i všech dětí a rodičů.

Soutěže byly kvalitní a bylo jich připraveno tak akorát. Za občerstvení, většinou připravené z domácích zdrojů, děkujeme všem, kdo napekli a darovali.

Ohromnou atrakcí odpoledne se stali koníci  ze stáje manželů Kerdových, a velice zajímavé bylo i amatérské divadelní představení místních ochotníků.

Především pro větší pak bylo připraveno policejní auto a příslušníci v plné polní. Každý si mohl cokoliv osahat a vyzkoušet.

Celé odpoledne doprovázela téměř profesionální jazzová muzika v podání mladého souboru Messeráček .

několik obrázků z hezkého odpoledene si můžete prohlédnout zde: fotokarel.rajce.idnes.cz

Náhledy fotografií ze složky Sokol 2013