DĚTSKÝ DEN 2014

1. 6. 2014

TJ Sokol Loukovec Vás zve na tradiční Dětský den do Hubálova na louku u Jizery, v sobotu 14.6.2014 od 14:00 hodin.

Projedete se na lodích s vodníkem, můžete se povozit na koni nebo upéct buřta. Připravena je řada sportovních a zábavných her i jiná překvapení.

Programem Vás doprovodí hudební skupina Stock. Vstupné dobrovolné, občerstvení je zajištěno.

Jedním ze sponzorů Dětského dne je společnost Haven a mnoho dalších spoluobčanů a přátel našeho spolku, kterým tímto děkujeme.

HAVEN novinky 2014

Sponzor tohoto dětského dne, společnost HAVEN si pro Vás na letošní sezónu připravila novinky od nových kraťasů, kalhot, volných dresů, přileb, rukavic, ponožek… po zapletená kola a další vybavení nejen pro vaše horská kola.

Doporučujeme vyzkoušet: kratasy_pohromade.jpg

2014-00-toltec.jpg

Nezapomeňte si prolistovat katalog HAVEN 2014 plný novinek nebo eshop na www.haven.cz