SPLOUVÁNÍ JIZERY

Jako náhradu místo dětského dne, který se nemohl uskutečnit v rozsahu jako loni, pořádáme vodácký den pro děti (i rodiče) a věříme, že budou všichni spokojeni.

Zveme všechny zájemce ke společným zážitkům při splouvání Jizery z Turnova do Hubálova.

Sraz v neděli 14. 6. 2020 v 8:30 hod. v Nudvojovicích u mostu přes Jizeru. Doprava dle domluvy.

Čeká nás společné sjíždění Jizery pod dohledem zkušených vodáků. Zapůjčeny jsou kanoe, v případě zájmu mohou být i rafty.

Vybíráme vratnou zálohu 300 Kč, kteou je nutné zaplatit do 11. 6. 2020.

Nezletilé děti musí doprovázet rodiče nebo zákonný zástupce.

Rezervaci lodí je nutné potvrdit do 11. 6. 2020 na tel.: 777 863 844 (Pavlína Ciprová) nebo osobně (Karel a Eva Urbanovi), kde získáte příp. informace o dopravě.

Těšíme se na společně strávený čas ;o)

Tak Jizeru jsme spluli zdárně všichni. Počasí bylo tak trochu aprílové, po poledním dešti voda v řece stoupla o několik desítek centimetrů. Zážitek to byl neopakovatelný pro všechny. Děkujeme za přízeň a společně strávený krásný den a Jirkovi Rutovi za sladké odměny dětem.

Náhledy fotografií ze složky Sokol 2020